Rejestracja

Rejestracja na Webinarium 21.05.2020
Prosimy o wypełnienie wszystkich pól (są to pola wymagane)!

Imię

Nazwisko

Specjalizacja

ADRES KORESPONDENCYJNY:

Ulica i nr

Kod Pocztowy

Miasto

DANE KONTAKTOWE:

Telefon

Adres e-mail

 obowiązkowe potwierdzenie prawdziwości przekazywanych danych.

 fakultatywne zgody marketingowe.

Wpisz kod z obrazka: captcha

Fakultatywne zgody marketingowe

Jeżeli jest Pan/Pani zainteresowany/a otrzymywaniem informacji o produktach i usługach Roche Diagnostics Polska Sp. z o.o., uprzejmie prosimy o wyrażenie w tym celu zgody poprzez zaznaczenie poniższych pól. Zgoda jest całkowicie dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. W celu wycofania zgody należy skontaktować się z nami poprzez przesłanie stosownego oświadczenia na adres: Roche Diagnostics Polska Sp. z o.o., ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa lub na adres poczty elektronicznej dia.daneosobowe@roche.com.

– Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych od Roche Diagnostics Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną.
– Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Roche Diagnostics Polska sp. z o.o. przy przekazywaniu informacji handlowych i marketingowych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, w tym wysyłanie wiadomości e-mail, SMS/MMS lub kontakt telefoniczny konsultanta Roche.
– Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Roche Diagnostics Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 8, 00-728 Warszawa w celach marketingowych, w tym w szczególności w celu wysyłania materiałów marketingowych i informacyjnych oraz prowadzenia badań rynkowych.

RODO:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Alfakonferencje s.c. podczas tego wydarzenia, w zakresie niezbędnym do jego organizacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej – w zakresie organizowanych przez Alfakonferencje s.c. konferencji, szkoleń i wydarzeń szkoleniowo-naukowych – za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tekst jedn. Dz.U. z 2016 r poz. 1030 z poźn. zm.).